Çanakkale, Assos, Cunda Adası Turu - 2 Gece 3 Gün - Ankara Çıkışlı

Çanakkale, Assos, Cunda Adası Turu - 2 Gece 3 Gün - Ankara ÇıkışlıÇanakkale, Assos, Cunda Adası Turu - 2 Gece 3 Gün - Ankara Çıkışlı


Boydan boya Çanakkale Turu Sizleri Bekliyor, Hem Kültürel Olarak Hem de Doğa Güzelliği ile Hayran Kalacağınız Bir Rota.
Birgün de sizler için yüzme molası ile doya doya Çanakkale Turu.

 • Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
 • %30 Ön Ödeme ile Rezervasyon İmkanı
 • Tamamı Nakit Ödemelerde %5 İndirim
 • Feribot Geçiş Ücretleri Dahil

Ankara Çıkışlı 2 Gece 3 Gün Konaklamalı

Çanakkale, Assos, Cunda Adası Turu

Gelibolu Yarım Adası, Çanakkale Şehitlik Bölgesi, Assos, Ceneviz Kalesi, Kaz Dağları, Adatepe Köyü, Bozcaada


Hareket Noktaları ve Saatleri
22:00 - Kızılay AVM Karşısı YapıKredi Bankası Önü
22:05 - Milli Kütüphane Metro Çıkışı
22:15 - Armada AVM
22:20 - Ümitköy Köprüsü Altı


Konaklama: Eksen Hotel vb.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Çanakkale Şehitlikleri, Gelibolu Yarım Adası

Çanakkale Turumuz için gece saat 22:00’da Kızılay Gama İş Merkezi önünde buluşuyoruz. Milli Kütüphane, Armada ve Ümitköy duraklarımızdan tüm yolcularımızın araca dahil olmasıyla beraber Çanakkale Turumuz tam anlamıyla başlıyor. Gerekli molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde yaklaşık 8 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından Çanakkale’ye ulaşıyoruz. Çanakkale’de ilk durağımız Gelibolu Yarımadası oluyor. Burada Çanakkale’nin simgesi haline gelen, Türk halkı için kutsal bir o kadar da değerli olan Çanakkale Şehitlikleri’ni ziyaret ediyoruz. I. Dünya Savaşında, Çanakkale Savaşları esnasında hayatını kaybetmiş olan Türk askerlerinin anısına yapılan ve 1960’da tamamlanarak açılan Çanakkale Şehitlikleri’ni rehberimizin anlatımları eşliğinde keşfediyoruz. Burada tüm detaylarını dinlediğimiz Çanakkale Zaferi’ni bir kez daha kutluyor, şehitlerimizi ise bir kez daha anıyoruz. Sonrasında siz misafirlerimizin anı biriktirmesi adına verilen serbest zamanın ardından Şehitliklerden ayrılarak Çanakkale’de bulunan otelimize geçiyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeğinin ardından dinlenmek üzere odalarımıza çekiliyor ve ilk günümüzü bu şekilde tamamlıyoruz.


 • Sabah Kahvaltısı: Ekstra Alınacaktır.
 • Öğle Yemeği: Ekstra Alınacaktır.
 • Akşam Yemeği: Otelimizde Ücrete Dahil Olarak Alınacaktır.
 • Konaklama: Eksen Hotel vb.

2. Gün: Bozcaada, Assos

Turumuzun ikinci gününe otelimizde alacağımız kahvaltıyla başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından Bozcaada’ya geçmek üzere feribota hareket ediyoruz. Yarım saatlik feribot yolculuğumuzun ardından ulaştığımız Bozcaada bizlere eşsiz güzelliğiyle adeta kucak açıyor. Rehberimizle birlikte bu muhteşem adada yapacağımız gezide unutulmayacak anlar bizleri bekliyor olacak. Rüzgâr Değirmenlerini, Ayazma Plajını, Mermer Burnunu görüp, Ceneviz Kalesini ve bölgeye ait diğer önemleri noktaları keşfettikten sonra yine kendinize vakit ayırabilmeniz için verilen serbest zamanın ardından diğer durağımız bir başka büyülü kent olan Assos oluyor. Andezit kayalıkları üzerine kurulan bu şehir Antik Çağ’dan günümüze kadar önemini yitirmemiş oldukça önemli bir yerleşim yeridir. Bu antik kentin en ünlü yapısı şehrin en tepesinde yer alan Athena Tapınağı’dır. Yine bu muhteşem şehirdeki agora tapınağı, hamam, tiyatro ve lahitler rehberimiz eşliğinde görüp keşfettiğimiz diğer noktalar oluyor. Turumuzun ikinci gününü burada verilen serbest zamanın ardından tamamlayarak otelimize geçiyoruz. Assos’da veya Akçay’da bulunan otelimizde akşam yemeğimizi alarak geceyi otelimizde konaklayarak geçiriyoruz.


 • Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Ücrete Dahil Olarak Alınacaktır.
 • Öğle Yemeği: Ekstra Alınacaktır
 • Akşam Yemeği: Otelimizde Ücrete Dahil Olarak Alınacaktır.
 • Konaklama: Eksen Hotel vb.

3. Gün: Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Ankara'ya Dönüş

Turumuzun son gününde otelimizde aldığımız kahvaltının ardından ilk durağımız Çanakkale ve Balıkesir’e yayılan çok geniş bir coğrafyaya sahip Kazdağları oluyor. Yunan mitolojisinden Hristiyanlığa, Alevilikten Sünniliğe birçok inanç için kutsal olduğuna inanılan, çok özel bir yer olan Kazdağları bizim turumuzun da en özel noktalarından. Kazdağlarında bulunan Adatepe Köyü’nde gerçekleştireceğimiz gezide köyün dantel gibi sokaklarını, pırıl pırıl tarihi evleriyle İtalya’nın meşhur köylerini anımsatan muhteşem atmosferini tatma şansına erişiyoruz. Bu köyde yaptığımız gezintinin ardından vakit kaybetmeden muhteşem manzarasıyla bizlere ev sahipliği yapan Şeytan Sofrası’na geçiyoruz. Deniz ve üzerindeki irili ufaklı adalar, bu adaların en ünlüsü olan Midilli Adası’yla insanları büyüleyen adeta bir tablo içerisindeymiş gibi hissettiren bu doğa harikası karşısında geçirdiğimiz sürenin ardından turumuzun son noktası olan Ege’nin en gözde tatil bölgelerinden Cunda Ada’sını ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Muhteşem denizi ve doğası, rengarenk ve nostaljik sokakları, tarihi dokusuyla bizleri karşılayan Cunda Adası’nı profesyonel kokartlı rehberimizin anlatımlarıyla birlikte keşfe dalıyoruz. Yine rehberimiz tarafından Cunda Adası’na ait anı biriktirmeniz üzere verilen serbest zamanın ardından gün doğumuyla beraber aracımıza geçerek Ankara’ya doğru yola koyuluyoruz. İkramlar ve araç içerisindeki keyifli aktivitelerle geçen dönüş yolculuğumuzu sabah 06:00 sularında Ankara’ya ulaşarak tamamlıyoruz. Çanakkale Turumuzu sonlandırırken siz değerli misafirlerimizle bir başka #RüyaGibiRotalar'da buluşuncaya dek vedalaşıyoruz.


 • Sabah Kahvaltısı: Otelde Ücrete Dahil Olarak Alıncaktır.
 • Öğle Yemeği: Ekstra Alınacaktır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#89
LOKASYON:
Çanakkale (Ankara çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 - Kızılay AVM Karşısı YapıKredi Bankası Önü
22:05 - Milli Kütüphane Metro
22:15 - Armada Avm
22:20 - Ümitköy Köprüsü Altı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal İade Politikası

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

5.990TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Tur Paketli Araçlar ile Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
1618 Sayılı Kanun Gereği Seyahat Sağlık Sigortası
Program Dahilinde Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
2 Gece YP Otel Konaklaması
2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
2 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
Eceabat Feribot Geçiş Ücreti

HARİÇ OLANLAR:


Tüm Kişisel Harcamalar
Tüm Öğle Yemekleri
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri