Elegant Benelüks Paris Alsace Turu - 7 Gece 8 Gün - İstanbul Çıkışlı

Elegant Benelüks Paris Alsace Turu - 7 Gece 8 Gün - İstanbul ÇıkışlıElegant Benelüks Paris Alsace Turu - 7 Gece 8 Gün - İstanbul Çıkışlı  • Prontotour Güvencesi ve Tecrübesiyle Orta Avrupa Turu
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Hareket

İstanbul Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı

Elegant Benelüks Paris Alsace Turu

Basel, Alsace, Colmar, Strasbourg, Schengen, Luksemburg, Metz, Paris, Brugge, Brüksel, Amsterdam, Marken, Volendam, Köln


Marken + Seine Nehri Turu + Eyfel Kulesi + Füniküler +
Lokal Rehberler + Turist Şehir Vergileri
Kişi başı 130€
***Tur esnasında rehberimize ödenmesi zorunludur***

Bilgi ve Rezervasyon
0 850 302 06 53
0 543 622 06 53 (WhatsApp)
[email protected]

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul, Basel, Alsace

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Anadolujet Hava Yolları tarifeli seferi ile Basel’e hareket. Basel havalimanına indikten sonra panoramik Basel turumuz için hareket. İsviçre’nin kültür şehri Basel’de küçük bir şehir turu yapacağız. Ren Nehri’nin etrafına kurulu şehir, görkemli binaları ile oldukça etkileyicidir. Basel’in merkezini gezmek için beş farklı yol izlenebilir. Bunların hepsi de Basel tarihindeki ünlü kişilerin isimleri ile anılıyor. Erasmus, Hans, Holbein, Jacob Burchardt ve Paracelcus’u takip ederek şehirde tarihi çağlar arasında yolculuk yapabilirsiniz. Şehir turumuz sırasında Büyük Basel’de tarihi evlerin sıralandığı daracık sokakları, kırmızı ve gösterişli belediye binası ile katedral meydanını göreceğiz. Turumuzun ardından Alsace’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2. Gün: Alsace, Colmar, Strasbourg, Schengen

Otelde alacağımız kahvaltının ardından masal diyarı Colmar kentine hareket. Turumuzda; Eski Gümrük Binası, Pfister evi ve Ren nehri etrafındaki rengarenk evler ile şehrin en ünlü bölgesi Petite Venice (Küçük Venedik) görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre birçok lezzetli yiyecekler hem de birçok hediyelik eşya alma imkânı bulacaksınız. Ardından Strasbourg’a hareket. Fransız & Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde yapacağımız turumuz esnasında; Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Schengen’e hareket. Schengen turumuzda, Schengen anlaşması ile Schengen vizesine adını veren şehrimizi ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Lüksemburg’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. Gün: Lüksemburg, Metz, Paris

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Lüksemburg turumuz için hareket. Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Ardından Metz turu için hareket. Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biri olan Metz şehrini ziyaret ediyoruz. 3 bin yıllık tarihe sahip, Mosella ve Seille nehirlerinin birleştiği bu güzel kentte görülecek yerler arasında Silah Meydanı, Metz Katedrali, German Gate, Temple Neuf Kilisesi gibi yerler mevcut. Turumuzun ardından Paris’teki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. Gün: Paris

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Paris şehir turu. Tam günlük turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesi’nin 2. katına çıkıyoruz. Ardından tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvre Sarayı bulunmaktadır. Tur bitiminde günümüzde hala bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve öğle yemeği için serbest zamanınız olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlux mağazasına hareket ediyoruz. Ardından Champs-Elysées bulvarında serbest zaman. Turumuzun ardından Paris’teki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.


5. Gün: Brugge, Brüksel

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Brugge’e hareket. Çikolata, dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin orta çağ kentinin pazar yeri ve Belfry Kulesini ve de Brugge şehrinin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Turumuzun ardından Brüksel turumuz için hareket. Avrupa'nın en güzel meydanlarından kabul edilen Grand Place meydanını farklı kılan en önemli özellik üç mimari tarz olan barok, gotik ve Louis XIV'nin bir arada kullanılmasıdır. Turumuzda Grand Palace Meydanı, Borsa Binası, Lonca Binaları ve çikolata dükkanları görülecek yerler arasındadır. Ardından Akşam yemeği ve alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman. Belçika'da yeme içme denince ilk akla gelen seçenek olan waffle ve bölgenin meşhur patates kızartmasını serbest zamanınızda deneme imkanı bulabilirsiniz. Turumuzun ardından Brüksel’deki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün: Brüksel, Amsterdam

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Amsterdam turumuz için hareket. Turumuzda Dam Meydanı ve Kraliyet Sarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Amsterdam’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7. Gün: Amsterdam, Marken, Volendam, Köln

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Marken & Volendam turumuz için hareket. Eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları geziyor ve daha sonra küçük bir ada olan Marken’i görmek için hareket ediyoruz. Ardından Köln’e hareket. Köln şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Köln’deki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8. Gün: Köln, İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Anadolujet Hava Yollarının tarifeli seferi İstanbul’a uçuş. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#108
LOKASYON:
Avrupa (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal İade Politikası

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

849

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


-Anadolujet Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Basel Gidiş, Köln - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
- Havalimanı vergileri
- 3*&4* şehir dışı otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama
- Alan-otel-alan transferleri
- Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
- Basel Şehir Turu
- Colmar Turu
- Strasbourg Turu
- Schengen Turu
- Lüksemburg Turu
- Metz Turu
- Paris Şehir Turu
- Brugge Turu
- Brüksel Şehir Turu
- Amsterdam Şehir Turu
- Marken – Vollendam Turu
- Köln Turu
- Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
- TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

HARİÇ OLANLAR:


Vize ücreti, servis bedeli
Seyahat sağlık sigortası
Öğle ve akşam yemekleri
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri (130 Euro)
Şoför tipleri 5 Euro/ kişi başı (isteğe bağlı)
Turist şehir vergileri
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) vize reddinde %25, sağlık sebepleri nedeni ile %15 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.