Butik Ege Turu - 2 Gece 3 Gün - Ankara Çıkışlı

Butik Ege Turu - 2 Gece 3 Gün - Ankara ÇıkışlıButik Ege Turu - 2 Gece 3 Gün - Ankara Çıkışlı


Ülkemizin İncisi olan hem kültürel dokusu hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile meşhur olan İzmir, yüzme molası ile 2 gece 3 günlük harika program sizleri bekliyor.

 • Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit
 • %30 Ön Ödeme ile Rezervasyon İmkanı
 • Tamamı Nakit Ödemelerde %5 İndirim
 • Yüzme Molası ile Denizin Keyfini Çıkarın

Ankara Çıkışlı 2 Gece 3 Gün Konaklamalı

Butik Ege Turu

Cunda Adası, Ayvalık, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Plajı, Alaçatı, Çeşme, Konak, Alsancak Kordon, Meryem Ana Kilisesi, Efes Antik Kenti, Şirince, Kuşadası

Hareket Noktaları ve Saatleri

23:30 - Kızılay Gama İş Merkezi Önü

23:35 - Milli Kütüphane

23:40 - Armada AVM

23:59 - Yaşamkent BP Benzin İstasyonu

Konaklama
İsmira Hotel vb.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Cunda Adası, Ayvalık, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Plajı

Belirtilen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Ankara Çıkışlı 2 Gece 3 Gün Butik Ege Turumuz için gece yolcuğumuza başlıyoruz. Gece yolculuğumuzun hemen ardından masmavi bir deniz eşliğinde Cunda Marinası'nı geziyoruz. Cunda Adası'nın güzel sokaklarında dolaştıktan sonra artık müze olarak kullanılmakta olan Taksiyarhis Kilisesi'ni görüyoruz ve gezimizin sonra ki durağı olan Ayvalık'a geçiyoruz. Ardından Şeytan Sofrası dediğimiz, müthiş bir manzaraya ev sahipliği yapan yüksekliğe çıkıyoruz. Manzara eşliğinde çay kahve molası verdikten sonra Ayvalık'ı görüyor, merkezde serbest zaman veriyoruz. Son olarak Sarımsaklı Plajı'nı görüyor ve denizde yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Ankara Çıkışlı 2 Gece 3 Gün Ege Turumuzun ilk gününü tamamlayarak otelimize geçiyoruz.

  • Sabah Kahvaltısı: Ekstra Alınacaktır.
  • Öğle Yemeği: Ekstra Alınacaktır.
  • Akşam Yemeği: Otelde Ücrete Dahil Olarak Alınacaktır.
  • Konaklama: İsmira Hotel

  2. Gün: Alaçatı, Çeşme, Konak, Alsancak Kordon

  Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Ankara Çıkışlı Ege Turumuzun ikici gününe başlıyoruz. Tur aracımıza binerek rengarenk taş evleri ve hayat dolu sokaklarıyla ünlü olan Alaçatı’ya doğru hareket ediyoruz. Programımıza meşhur Alaçatı pazarından geçerek başlıyoruz. Ardından Alaçatı’nın sembolü haline gelmiş ve döneminin en önemli buluşu olan Alaçatı değirmenlerine doğru yürüyoruz. Burada misafirlerimize vereceğimiz serbest zamanın ardından Çeşme’ye doğru hareket etmek için otobüsümüzdeki yerimizi alıyoruz.
  Çeşme; Tatil bölgesi olarak ünlü sanatçılarımızın en çok tercih ettiği yerlerden biridir. Çeşmeye varınca ilk ziyaret edeceğimiz yer 2. Bayezid döneminde 1508 yılında inşa edilmiş olan Çeşme Kalesidir. Çeşme kalesinin ardından Cezayirli Hasan Paşa Heykeli'ni görüyor ve serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde şehir merkezinde veya sahildeki cafelerde oturabilir, denizde yüzerek vakit geçirebilirsiniz. Öğleden sonra saat 16,00 gibi turumuzu sonlandırıp İzmir’e doğru geçiyoruz.


  İlk olarak Konak / İzmir’den başlıyoruz. Konak Saat kulesinde ilk toplu fotoğrafımızı aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanında misafirlerimiz saat kulesi etrafında fotoğraf çektikten sonra sahil kenarında cafe de oturabilir ya da sahil gezisi yapabilir. Saat kulesinde verilen serbest zamanın ardından Kıbrıs Şehitleri Caddesine doğru geçiyoruz. Akşam yemeğimiz saat 18,30-19,30 arasında olup otelde akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeğimizin ardından turumuzun ikinci gününü tamamlıyor ve odalarımıza çekilip dinleniyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam yemeğimizin ardından kordon sahilde zaman geçirebilir.


  • Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde Alıncak Olup Tur Fiyatına Dahildir.
  • Öğle Yemeği: Rehberimizin Yönlendireceği Restoranda Alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)
  • Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup Fiyata Dahildir.
  • Konaklama: İsmira Hotel

  3. Gün: Meryem Ana Kilisesi, Efes Antik Kenti, Şirince, Kuşadası

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ankara Çıkışlı Ege Turumuzun son gününe başlıyoruz. Kahvaltımızı aldıktan sonra aracımızda geçerek ilk olarak Efes çevresinde bulunup Katolik mabet yeri olan Meryem Ana Kilisesini ziyaret ediyoruz. Ardından Kuruluşu MÖ. 6000 yıllarına dayanan Efes Antik Kenti ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Efes Antik Kenti ; Roma, Yunan ve Türklere ait bir antik kent olmuştur. İçerisinde Artemis Tapınağı, Meryem Ana Evi ve Ashab-ı Kehf gibi yapıtları bulunduran bu olağanüstü eser İzmir’in Selçuk ilçesinde yer almakta ve Türkiye’nin en önemli turistik yerleri arasında bulunmaktadır. Efes, Helenistik ve Roma dönemlerinde en parlak zamanlarını yaşamıştır.
  Efes Antik turumuzdan sonra öğle yemeğini alacağımız Restauranta geçiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından 2012 Kıyamet senaryolarından bolca bahsedilen Şirince Köyünü ziyaret ediyoruz. Şirince köyü Şirince Köyü meyve şaraplarıyla ünlü şirin bir köydür. Şirince köyü evleri turizme tamamen açılıp köy halkı geçimini turizm üzerinden sağlamaktadır. Şirince köyünde yapılacaklar; 1.Kumda Kahve içebilirsiniz 2. Mürver Şurubu deneyin. 3. St. John Baptist Kilisesi’ne gidin. 4. Hodri Meydan Kulesi’ni görün. 5. Şarap tadımı yapın. Şirince de verilecek serbest zamanımızın ardından Kuşadası’na doğru hareket ediyoruz. Kuşadası’nda şehir turumuzu yaptıktan sonra sahil kenarına inip serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Ankara Çıkışlı Ege Turumuzu tamamlayarak akşam saatlerinde aracımıza geçip Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Gece dönüş yolculuğumuzun ardından 05.30 - 06.00 civarında Ankara'da oluyor ve bir başka #RüyaGibiRotalar'da buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz.


  • Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde Alıncak Olup Tur Fiyatına Dahildir.
  • Öğle Yemeği: Rehberimizin Yönlendireceği Restoranda Alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

  AKTİVİTE DETAYLARI
  AKTİVİTE KODU:
  #91
  LOKASYON:
  İzmir (Ankara çıkışlı)
  ULAŞIM
  Otobüs   
  BULUŞMA:
  23:30 - Kızılay Gama İş Merkezi Önü
  23:35 - Milli Kütüphane
  23:40 - Armada AVM
  23:59 - Yaşamkent BP Benzin İstasyonu
  İPTAL POLİTİKASI:
  İptal İade Politikası

  TARİH VE FİYATLAR

  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın  3 Gün

  Lütfen önce tarih seçiniz

  6.390TL

  en düşük kişi başı


  DAHİL OLANLAR:


  Tur Paketli Araç ile Ulaşım
  Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  1618 Sayılı Kanun Gereği Seyahat Sağlık Sigortası
  Program Dahilinde Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
  2 Gece YP Otel Konaklaması
  2 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
  2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

  HARİÇ OLANLAR:


  Tüm Kişisel Harcamalar
  Tüm Öğle Yemekleri
  İlk Gün Sabah Kahvaltısı
  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  Ekstra Tur ve Aktiviteler